Консультація Міністра юстиції Павла Петренка
![VAN2310](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/VAN2310.jpg)
Пане Павло, доброго дня! Зовсім скоро ми з дружиною чекаємо на народження другої дитини. Нашому старшому сину вже виповнилося 16 років, а я досі згадую всю бюрократичну тяганину та величезні черги у ДРАЦСі. Читаючи ваші інтерв’ю, я розумію, що Мін’юст спростив процедуру реєстрації народження дитини. Поясніть, будь ласка, детальніше, куди нам звернутися та які документи…
Докладно...