Шановні відвідувачі сайту!

Шановні відвідувачі сайту!    
Радий  вітати вас на офіційному веб-сайті  
Коломацької селищної ради.

 

Коломацький край, об’єднавшись в єдину громаду, нині зберіг свою територіальну цілісність, є багатим на чорноземи, блакитні водні плеса та ошатні ліси й хлібні ниви,  які є візитівкою нашої громади.  

Ми виховуємо  молоде покоління на славній історичній події, якою  є знамените в історії України обрання Івана Мазепи Гетьманом української держави на нашій рідній коломацькій землі. Саме він виплекав ідею самостійної незалежної української держави, підняв цю ідею на височінь загальнонаціональної історичної мети. Крокуючи стежинами історії, ми пишаємося багатовіковою козацькою традицією, прикладами мужності й самовідданості наших земляків, відомих в Україні та за її межами.

Одним із основних принципів роботи селищної ради виокремлюємо інформаційну відкритість. І метою нашого офіційного сайту є представлення Коломаччину, об’єднаної територіальної громади широкому загалу користувачів у нашому регіоні  та  в межах усієї України.

Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять по-різному. Дякую.

Тоня Симоненко


Що потрібно зробити після народження дитини?

Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від дня пологів зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.

Заявниками можуть бути як батьки дитини, так й інші особи. Присутність обох батьків є обов’язковою, якщо батьки мають різні прізвища.

Державна реєстрація проводиться з одночасним визначенням походження дитини та присвоєнням їй імені, прізвища та по батькові.

Як визначається походження дитини?

Походження дитини від матері визначається на підставі документа закладу охорони здоров’я про народження нею дитини.

Походження дитини від батька визначається на підставі свідоцтва про шлюб, якщо на час народження дитини мати перебувала з ним у шлюбі.

Якщо батьки не перебувають у шлюбі, походження дитини від батька визначається за письмовою заявою матері та батька дитини про визнання батьківства або за рішенням суду.

При народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, у випадках, коли немає спільної заяви батьків або відповідного рішення суду, запис про батька провадиться за прізвищем та громадянством матері, а ім’я та по батькові батька дитини записуються за її вказівкою.

Які документи потрібні для реєстрації народження?

Одночасно із заявою про державну реєстрацію народження (усною або письмовою) для проведення державної реєстрації народження дитини подається:

  • паспорт заявника, якщо заявниками є не батьки;
  • документ, який підтверджує факт народження – медичний документ, виданий закладом охорони здоров’я;
  • паспорти батьків або одного з них;
  • документ, що підтверджує походження дитини від батька (свідоцтво про шлюб або спільна заява матері та батька дитини, або заява матері);
  • за відсутності документа закладу охорони здоров’я або медичної консультативної комісії, підставою для реєстрації народження є рішення суду про встановлення факту народження.

Як визначитися з ім’ям, прізвищем та по батькові дитини?

При державній реєстрації народження дитині присвоюється прізвище, ім’я та по батькові, які індивідуалізують особу, виділяють її з-поміж інших.

Прізвище дитини визначається за прізвищем батьків. Якщо мати й батько мають різні прізвища, прізвище дитини визначається за їхньою згодою. Батьки, які мають різні прізвища, можуть присвоїти дитині подвійне прізвище. Спір між батьками щодо прізвища дитини може вирішуватися органом опіки або судом.

Ім’я дитини визначається за згодою батьків. Ім’я дитини, народженої жінкою, яка не перебуває у шлюбі, визначається матір’ю дитини. Дитині може бути дано не більше двох імен, якщо інше не випливає зі звичаю національної меншини, до якої належать мати або батько. Спір між батьками щодо імені дитини може вирішуватися органом опіки або судом.

По батькові присвоюється за власним іменем батька. Якщо батько має подвійне ім’я, то по батькові дитині присвоюється за одним із них. На прохання батьків по батькові може також утворюватися згідно з національними традиціями або не присвоюватися взагалі.

Якщо батьківство дитини не визнано, по батькові визначається за іменем особи, яку мати дитини назвала її батьком.

Де працює послуга з прийому документів для реєстрації у пологових?

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг, в усіх регіонах України надається послуга щодо прийому документів для державної реєстрації народження та видачі відповідного свідоцтва безпосередньо в пологових будинках. Загалом у 477 медичних установах. За 2016-2017 роки цією послугою скористалися 238 166 громадян.

Інформація про пологові будинки, в яких можна отримати свідоцтво про народження дитини, розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції (https://minjust.gov.ua).

Чи є покарання для батьків, які несвоєчасно зареєстрували дитину?

Несвоєчасна без поважної причини державна реєстрація батьками народження дитини в державних органах державної реєстрації актів цивільного стану тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн).

 

ДЕНЬ ГРОМАДИ 2018 – СТАРТ ДО НОВИХ ВИСОТ

07 листопада виповнився рік з моменту визнання повноважень нашої об’єднаної територіальної громади, представницьким органом якої є Коломацька  селищна рада.  З нагоди цієї знакової для нашої громади події відбулося  урочисте  свято.

Перше слово на ньому цілком логічно надали Коломацькому селищному голові, очільнику об’єднаної  територіальної громади Володимиру ГУРТОВОМУ.

Він тепло привітав представників громади в залі Будинку культури, а в їх особі – всіх жителів Коломаччини з першим Днем народження Громади. Володимир Григорович висловив  вдячність за злагоджені дії й зусилля команді селищної ради, виконуючим обов’язки старост, депутатському корпусу, виконавчому комітету, підприємцям, керівникам і трудовим колективам підприємств та установ Коломаччини,  обласній та районній  держадміністраціям, обласній та районній радам, Харківському  Центру  розвитку місцевого самоврядування, особисто губернатору області Юлії Олександрівні СВІТЛИЧНІЙ, завдяки кому  вдалося виконати заплановане,   і   всім – всім жителям Коломаччини, хто iз завзяттям та оптимізмом береться за доручену справу, вкладає частинку душі та серця в розбудову  громади,  хто схвалює і конструктивно критикує   діяльність селищного голови. Без такої монолітної підтримки ніякий Гуртовий не зробив би того, що зроблено нами всіма – загострює увагу керівник громади.  І тут же додає, що перші оптимістичні напрацювання – це не привід розслаблятися, а навпаки стимул працювати на успіх. Далі Володимир  Григорович дуже стисло прозвітував про результати роботи за 10 місяців об’єднаної громади. Громада прийняла у  своє підпорядкування одразу всі навчально – виховні заклади, первинну і вторинну ланку медицини, терцентр, культуру.  У селищній раді як представницькому органі громади створені всі ключові профільні структурні підрозділи. Як  і в інших громадах, в Коломацькій ОТГ одразу взялися за роботи з благоустрою. Масштабна робота виконується в питаннях землевпорядкування. Розширили поле своєї діяльності заклади культури. Освіта – на пріоритетному місці. Завдяки підтримці області і збільшенню бюджетних надходжень громада покращує матеріально – технічну базу, ремонтує дороги, школи дитсадки. Ці та інші позитивні  зміни всупереч  всіляким перешкодам надихають на рішучість і системність в діях.

Щиро привітали об’єднану територіальну громаду з першою річницею гості. Сергій ЯЦЮК, голова Коломацької райдержадміністрації, поздоровив Коломацьку ОТГ як першу і поки що єдину в Харківській області громаду, що об’єднала весь район,  подякував  усім, хто не побоявся рік тому кинути виклик усім противагам, прийняти рішення про об’єднання, за те, що обрали колишні сільські ради правильний шлях. Згадав, що шлях цей був зовсім не легким,  адже він був причетний до процесу об’єднання.  Наголосив на готовності  районної влади й надалі допомагати об’єднаній громаді, висловив упевненість у її  подальшому розвитку.  Діана БАРИНОВА, директор Харківському  Центру  розвитку місцевого самоврядування у своєму вітанні назвала  Коломацьку ОТГ успішною, прогресивною, озвучила рейтингові  показники досягнень, які це підтверджують, зазначила, що Коломацька громада і її жителі позиціонують  себе відповідальною громадою  і побажала  всім натхнення сьогодні і в майбутньому.  З нагоди дня першої річниці вручила громаді в особі селищного голови  подяку за впровадження децентралізації на місцевому  рівні.

Як і будь – які підсумкові урочистості,  свято не обійшлося без нагород  і подяк, адже здобутки – це добре, але найголовнішою цінністю громади є люди – творці цих здобутків.  Тож 20 активних, сумлінних, відповідальних, творчих жителів громади  одержали в знак визнання їх вкладу у розбудову рідного краю в різних сферах трудової та громадської діяльності  одержали Грамоти й Подяки  від  селищного голови . Ось їх імена: Оксана АНДРЕЄВА, Дмитро БУЯЛО, Валентина ВЕЛЬМОЖНА, Марина ДОБРА, Інна ЗВЕГІНЦЕВА, Наталія ЗОЗУЛЯ,  Світлана КИРКО, Дмитро КОНЮШЕНКО, Надія МАЛАХОВА, Юрій МЕЖЕРИЦЬКИЙ,  Світлана МОРОЗ, Антоніна МОСКАЛЕНКО, Олена ОБИХВОСТ,  Тетяна ОБИХВОСТ, Андрій ПІНЧУК,  Лілія СЕРЕДА,  Наталія СІНЕЛЬНИК, Володимир СУББОТА,  Євген ТАЛАВИРЯ,  Леонід ТІЛЬНИЙ. У переддень Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Подяки одержали також і творчі колективи громади: вокальний  колектив  “Шелестяни”; дует “Дівчата”; квартет “2+2”; співочий колектив  “Сузір’я”.

Теплом своїх сердець,  чудовим співом, романтичними танцями, ліричними мелодіями обдарували  глядачів  улюблені аматорські  колектив  Коломаччини, музична школа у концертній програмі, що стала прекрасним завершенням свята. Свята, яке  (віриться!)  – це ще одна  сходинка  до зміцнення єдності громади.

2 === DSCN6089 3 === DSCN6142 4 === DSCN6072 5 === DSCN6148

6 === DSCN6111

6 === DSCN61147 === DSCN6241 16 === DSCN6125 17 === DSCN6118 18 === DSCN6120 19 === DSCN6126=== DSCN6119=== DSCN6130=== DSCN61297 === DSCN6067=== DSCN6198=== DSCN6214=== DSCN6193

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ГРОМАДО!!!

1

07 листопада 2017 року на І  сесії VIІІ скликання (вона була, до слова, першою серед тих громад Харківської області, де вибори відбулися 29 жовтня)  Коломацький селищний голова Володимир ГУРТОВИЙ  прийняв урочисту присягу на вірність громаді, а 26 депутатів селищної ради набули своїх депутатських повноважень. Отже, рівно рік Коломацька селищна рада як орган місцевого самоврядування працює на  розвиток Коломацької територіальної  громади, яку в силу об’єднання прийнято називати об’єднаною або ОТГ, як і інші громади в  Україні, що об’єдналися.

Строк невеликий, але громада живе,  розвивається, будує перспективи і втілює в життя свої поточні плани. Про це говорить Володимир  ГУРТОВИЙ, Коломацький селищний  голова.

Рік був складним, але цікавим і результативним, – вважає очільник ОТГ. З 01 січня селищна рада представляє інтереси  об’єднаної громади,   охоплює всі сфери її життєдіяльності: освіту (школи, заклади дошкільної освіти, БДЮТ, дитяча музична школа, відділ освіти, молоді та спорту); охорону здоров’я (первинна й вторинна ланки медицини); соціальний захист (відділ з надання соціальних послуг, служба у справах дітей та сім’ї), культуру (сільські клуби, районний БК, бібліотеки), спорт, старостинські округи, інфраструктуру.

Був він також і неоднозначним. З однієї сторони багато вже зроблено, а з іншої, існує ще багато планів, які, до того ж,  зіштовхуються з різними перепонами на шляху їх реалізації. Але завдяки наполегливій праці працівників і жителів громади, допомозі підприємців і підприємств на території громади  та державних органів є впевненість у тому, що всі наші напрацювання  і перспективи будуть реалізовані та служитимуть на благо Коломаччини.

Перше, на що звертає увагу Володимир Григорович, Коломацька ОТГ – єдина в Харківській області, яка об’єднала всі  сільські та селищну ради в районі, так звана громада – район. Не має потреби  коментувати відношення до об’єднання районних гілок  влади, ми домовились домовлятися, знайшли спільні точки дотику спільних проблем. На рівні облради, обласної державної адміністрації, особисто голови Харківської ОДА Юлії СВІТЛИЧНОЇ ми маємо дієву підтримку. І ця підтримка грає важливу позитивну роль у розвитку громади.  Мешканці ж Коломаччини  в переважній більшості підтримують курс громади, за що їм велика вдячність. Харківський Центр розвитку місцевого самоврядування ми можемо сміливо назвати  своїм куратором у сфері набуття позитивного досвіду життя в статусі об’єднаної громади. Зараз на основі очікувань та потреб мешканців за допомогою спеціалістів цього Центру ми  формуємо стратегію розвитку ОТГ, реалізуючи яку будемо продовжувати  нести якісні зміни у життя  людей.

Після об’єднання життя  не стало гіршим, навіть навпаки  –  і це найголовніше.  Коли мова йде про перші кроки, перші  досягнення, потрібно розуміти, що це колосальна праця, оскільки на порядку денному постійно виникають безліч питань, які треба невідкладно вирішувати. Так, труднощів вистачало і вистачає. Адже працювати ми почали з чистого аркуша. Були проблеми з реєстрацією – треба було зробити це в найстисліші строки, але не все залежало від нас. Процедуру ліквідації сільських рад, що приєднались до Коломацької селищної ради,  відповідно до чинного законодавства, ми запустили з перших днів, але через бюрократичні перепони до її завершення наближаємось лише тепер. Ми прийняли у  своє підпорядкування одразу всі заклади комунальної власності та соціальні об’єкти. І сьогоднішній висновок: хоч було дуже нелегко – це був правильний крок.  Селищний бюджет на 2018 рік довелося розробляти в надщвидкому темпі в умовах передачі – приймання майна, закінчення календарного року, формування нової управлінської команди та  структур. Після виборів, зазначає очільник ОТГ, сільські голови  згідно з чинним законодавством автоматично стали в.о. старост. Частина спеціалістів прийшли до нас працювати із районних структур. Усіх працівників приєднаних сільських  рад ми постарались працевлаштувати. Кадрові зміни були мінімальними.  Скільки б там не було скептицизму й критики на нашу адресу, але  з 02 січня запрацювали всі структурні підрозділи селищної ради, в кінці місяця всі одержали заробітну плату.

До питань бюджету. Якщо порівняти зведений бюджет об’єднаних сільських і селищної рад  за 9 місяців 2017 року і бюджет ОТГ за 9 місяців 2018 року, то цифри свідчать про збільшення  доходів громади. Але, водночас, разом з додатковими надходженнями додалися і нові витрати, і нові проблеми. Левову частку нашого бюджету ми віддаємо на освіту (55%), охорону здоров’я  (15%), тому що розуміємо, що наші діти, наші люди – це головне. Зрештою,  я не прихильник порівняння догромадівського і нинішнього бюджетів – уточнює Володимир  ГУРТОВИЙ. Це абсолютно різні бюджети, різне їх наповнення, різне використання. Порівнювати будемо  2019 з 2018 роком і наступні – це вже будуть так звані бюджети ОТГ.

За 10 місяців життєдіяльності у новому форматі (з новим бюджетом та повноваженнями) нам  вдалося зробити суттєві зрушення, передбачені  Планом соціально-економічного розвитку громади на 2018-2020 роки. 

У населених пунктах громади за участю  жителів, підприємців  і територіальних підприємств першочергово проводиться благоустрій території,  ремонт  доріг, обкошування їх узбіч,  догляд за кладовищами та  інші відповідні роботи. 

У зв’язку з об’єднанням громади збільшилось територіальне навантаження на КП “Коломацьке ВУЖКГ”, яке до цього обслуговувало лише два населених пункти смт. Коломак та с. Новоіванівське,  надаючи  послуги з водопостачання, благоустрою та ритуальні. Нині  ж силами та засобами підприємства за кошти селищного бюджету обкошуються узбіччя доріг, видаляються аварійні дерева на території всієї громади, утримуються в належному санітарному стані парки, сквери та кладовища в смт. Коломак та Новоіванівці, вивозиться безкоштовно для населення сміття з усіх густонаселених сіл та смт. Коломак. Слід зазначити, що в об’єднаній громаді поширили догромадівський досвід с. Шелестове – підсобні робітники по благоустрою кладовищ з весни до осені забезпечують на цвинтарях порядок – викошують трав’янисту та дрібнокущову рослинність, згрібають посохле листя й бур’ян тощо.

Відзначає Володимир Григорович  і такі основні досягнення й надбання громади, які стали можливими завдяки об’єднанню.

Придбано Шкільний автобус,  асенізаційний автомобіль, три дитячих майданчики, меблі та обладнання  для освітніх закладів, в т.ч. – 82 парти для 1-х класів за програмою НУШ, путівки  до дитячих оздоровчих закладів  для оздоровлення та відпочинку 18 дітей. Проведено тендер по придбанню спецтехніки для благоустрою.  Кожну гривню, отриману з податків, як субвенцію чи у вигляді спонсорської допомоги спрямовуємо  на вирішення проблем громади.

Здійснено: капітальний ремонт частини покрівлі та поточний ремонт спортивної зали Різуненківського ліцею,  капітальний ремонт із застосуванням енергозберігаючих заходів (заміна 172- х вікон) у всіх трьох ліцеях громади; капітальний ремонт підлоги  спортивної зали Коломацького ліцею ім. Героя Радянського Союзу І.Є.Єгорова, капітальний ремонт паркану Новоіванівського ДНЗ, капітальний ремонт тротуарного покриття на території Шелестівського ліцею, та  по  вулицях Корольова,  Гетьмана І. Мазепи в смт. Коломак; капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Гетьмана І. Мазепи, 2 в смт. Коломак; заміна  23 вікон в адміністративній будівлі по вул. Гетьмана І. Мазепи, 17; облаштування вуличного освітлення по вул. Піддубного, пров. Піддубного та вул. Д. Бєдного в смт. Коломак, по вул. Усачова в селі Шелестове; ремонт доріг по вулицях Єгорова, Гетьмана І.Мазепи, Чайковського в смт. Коломак та по вул. Зерновій в с. Шелестове, ремонт пішохідних доріжок по вул. Єгорова в смт. Коломак; будівництво нової водопровідної мережі для покращення водопостачання на вул. Корольова в смт. Коломак; облаштування торговельного майданчика в смт. Коломак.

Встановлено: в’їзний знак “Коломак”,  6 павільйонів для очікування транспорту, додаткові контейнери для сміття, огорожу біля Будинку культури,  торговельного майданчика, Публічної бібліотеки селищної ради, багатоквартирного будинку по вул. Гетьмана І.Мазепи в смт. Коломак, на кладовищі в с. Трудолюбівка, на дитячому майданчику в с. Покровка, три ігрові дитячі майданчики в смт. Коломак та Новоіванівці.  Підключено вуличне освітлення  в селах Шляхівського старостинського округу – Латишівка, Кисівка, Шляхове. Поруч з цим виконано багато дрібних, але необхідних  справ, проводиться  щоденна рутинна робота з благоустрою.

Предметом нашої посиленої уваги є, продовжує Володимир Григорович,  турбота про пільгові та малозабезпечені верстви населення – ми виплачуємо одноразову допомогу, надаємо матеріальну підтримку, організовуємо прийоми, зустрічі, свята для учасників бойових дій, АТО, ООС, афганської війни, ліквідаторам наслідків Чорнобильської АЕС, ветеранів Другої світової війни, матерів – героїнь.

Не треба закликати когось у свідки, всі  бачать  значне й  успішне пожвавлення культурно – мистецьких заходів. спортивної роботи.  Це і масові  святкування, як то: 25 – річчя  Коломацького району, Весняна масляна, День дітей Дні села, участь у Слобожанських передзвонах і Слобожанському ярмарку, і професійні, народні та історичні свята, і відновлені дискотеки в населених пунктах, і “Наше караоке”, і робота бібліотек громади  та інші заходи, утримання двох хорових колективів.  Серед спортивних досягнень я б виділив найважливіше: поруч з основними командами в дорослих чемпіонатах громади й району грають дублюючі склади з числа юних футболістів.

У громаді запроваджено присвоєння звання “Почесний громадянин Коломаччини”, випуск інформаційного бюлетеня “Вісник Коломаччини”,  ведення веб – сторінки “Коломацька об’єднана територіальна громада” в Фейсбуці. Продовжується  ведення офіційного  сайту  селищної ради.

За кожною названою й неназваною доброю справою, підкреслює в розмові очільник об’єднаної громади   стоять конкретні імена й  прізвища. Хочу подякувати всім,  хто словом, а головне ділом допомагав і допомагає розбудовувати нашу громаду. Дякую депутатам, членам виконкому, всім керівникам  підприємств, організацій та установ, приватним  підприємцям, своїм колегам, облдержадміністрації, обласній раді, райдержадміністрації, райраді, однодумцям, простим жителям за підтримку у розвитку громади та її добробуту, зростання економічного, духовного  та культурного потенціалу Коломаччини, завдяки кому наш марафон добрих справ у громаді зробив перші успішні кроки. Вірю в подальшу співпрацю. Адже, усе, що наразі зроблено в громаді – зроблено завдяки спільним зусиллям  всіх вас, всіх нас, плюс дієва підтримка області.  А значить всі разом жителі Коломаччини  заслуговують на те, щоб пожинати урожай людської вдячності. 

Тож, в цей святковий день скажемо разом: НАША ГРОМАДА –  ДЛЯ НАС НАЙКРАЩА. Хай завжди тут панують мир та злагода, бо за цим – наш добробут, наш спокій і наша впевненість у завтрашньому дні! З днем народження, громадо!

НА СЕСІЇ РОЗГЛЯНУЛИ РІЗНОВЕКТОРНІ ПИТАННЯ

06 листопада  відбулось пленарне засідання  ХІ сесії VІІІ скликання Коломацької селищної ради. Депутати розглянули  24 проекти рішень з питань  порядку денного, які  за усталеною практикою  попередньо ретельно розглядалися  у відповідних  комісіях  селищної ради.

Без тривалих дискусій були ухвалені  рішення з питань   “Про  затвердження Положення про загальний відділ Коломацької селищної ради”, “Про внесення змін до Положення про відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Коломацької селищної ради”, “Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Коломацької селищної ради”, “Про облік дітей дошкільного віку та  закріплення території  обслуговування за закладами дошкільної освіти Коломацької селищної ради на 2018/2019 навчальний рік”.

Серед інших питань депутати затвердили  звіт про   виконання  Коломацького селищного бюджету  за   9 місяців 2018  року,  рішення нормативно – правового характеру Коломацької селищної ради  у сфері господарської діяльності  регуляторними актами, зміни  до Коломацького селищного бюджету на 2018 рік,   до  Правил благоустрою населених пунктів  Коломацької селищної ради, до Плану соціально – економічного розвитку Коломацької об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки,  до рішень Коломацької селищної ради, пов’язаних із прийняттям у власність територіальної громади Коломацької селищної ради об’єктів комунального майна та суб’єктів спільної власності територіальних громад, до рішення ІІІ сесії VII скликання Коломацької селищної ради від 25.12.2015 року № 16 “Про прийняття до комунальної власності територіальної громади селища Коломак комунального підприємства “Коломацьке ВУЖКГ”, Проектно – кошторисну документацію по об’єкту “Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: вул. Пушкіна, 17а , с. Шелестове , Коломацький район , Харківська область”, Проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт огорожі в парковій зоні по вул. Корольова, смт.Коломак Коломацького району, Харківської області,  Проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт огорожі по вул. Гетьмана І.Мазепи, смт.Коломак Коломацького району Харківської області, а також  Схему організації дорожнього руху на території Коломацької селищної ради.

Окрім цього  на сесії прийняті  рішення про: надання матеріальної  допомоги учасникам АТО,  на лікування (реабілітацію), на поховання; надання згоди КЗОЗ Коломацькій ЦРЛ на списання автомобіля УАЗ-3962;  виведення з оперативного управління  КП “Коломацьке ВУЖКГ” приміщення за адресою: смт.Коломак вул. Гетьмана І. Мазепи, 17 та  взяття цього ж  приміщення на баланс Коломацької селищної ради; прийняття у комунальну власність територіальної громади Коломацької селищної ради літака МІГ-21; взяття на облік доріг комунального значення Коломацької селищної ради.

Визначилися  селищні обранці і у завжди непростих  земельних питаннях, прийнявши більшістю голосів проект рішення як рішення сесії.

У  “Різному” депутати  обговорили  перспективи придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування.

Центральна влада

Силові органи

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти