Шановні відвідувачі сайту!

Шановні відвідувачі сайту!    
Радий  вітати вас на офіційному веб-сайті  
Коломацької селищної ради.

 

Коломацький край, об’єднавшись в єдину громаду, нині зберіг свою територіальну цілісність, є багатим на чорноземи, блакитні водні плеса та ошатні ліси й хлібні ниви,  які є візитівкою нашої громади.  

Ми виховуємо  молоде покоління на славній історичній події, якою  є знамените в історії України обрання Івана Мазепи Гетьманом української держави на нашій рідній коломацькій землі. Саме він виплекав ідею самостійної незалежної української держави, підняв цю ідею на височінь загальнонаціональної історичної мети. Крокуючи стежинами історії, ми пишаємося багатовіковою козацькою традицією, прикладами мужності й самовідданості наших земляків, відомих в Україні та за її межами.

Одним із основних принципів роботи селищної ради виокремлюємо інформаційну відкритість. І метою нашого офіційного сайту є представлення Коломаччину, об’єднаної територіальної громади широкому загалу користувачів у нашому регіоні  та  в межах усієї України.

Коломацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Коломацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коломацької селищної ради з 14 вересня 2018 року.

Вимоги: вища освіта ступеня магістра за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”) та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

За додатковою інформацією чи поданням документів звертатися за адресою: смт Коломак вул. Гетьмана І.Мазепи, 2, Коломацька селищна рада.

 

СВЯТО РІДНОГО СЕЛА В МОРІ РАДОСТІ Й ТЕПЛА

День Шелестового цьогоріч присвячувався не тільки 75 – річчю визволення села від німецько – фашистських загарбників, а й 250 – літтю самого населеного пункту. Святкували його всім селом від півдня до пізньої ночі. Розпочалися урочистості з внесення полотнища Прапора України, загального виконання Гімну України, козацького маршу. З вуст поважних гостей та в.о. сільського старости пролунали щиросердні вітання. Письмове вітання приймали й від отця Миколая. В пам’ять про земляків, які загинули в АТО – Томи Геннадія  та Литвиненка Юрія, учасники урочистостей завмерли в хвилині мовчання. Далі слухали виступи кращих аматорів сцени громади, гостей – студентів , зіркових співаків. Протягом святкування дивувались витворам народних умільців. грали в лотерею, куштували польову кухню, пригощались смаколиками виїзної торгівлі. Дітлахи розважались на атракціонах. Під час свята багатьох жителів Шелестівського старостинського округу було нагороджено подарунками в різних номінаціях,  вручено посвідчення і знак Почесного громадянина Коломаччини  Скотарю Данилу Тимофійовичу (посмертно). Пізніше споглядали вогняну красу феєрверку в нічному шелестівському небі. І на завершення святкування – святкова дискотека, де поруч із молоддю весело витанцьовували всі, незважаючи на вік – як у великій, дружній родині.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

Центральна влада

Силові органи

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти