Шановні відвідувачі сайту!

Шановні відвідувачі сайту!
Радий  вітати вас на офіційному веб-сайті  
Коломацької селищної ради.

 

Коломацький край, об’єднавшись в єдину громаду, нині зберіг свою територіальну цілісність, є багатим на чорноземи, блакитні водні плеса та ошатні ліси й хлібні ниви,  які є візитівкою нашої громади.  

Ми

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує:

Що робити якщо втрачено свідоцтво про шлюб?

Нещодавно виявила, що втратила свідоцтво про шлюб. Хотіла б його відновити. Шлюб був зареєстрований в  Чутівському районі Полтавської області, але зараз ми живемо у місті Валки Харківської області. Куди потрібно звертатися для відновлення документа.

                                                                                    В.М.Савченко

 


Якщо подружня пара втратила свідоцтво про шлюб, то документ можна відновити, написавши відповідну заяву. Для цього одному з подружжя  необхідно звернутися до будь-якого відділу державної актів цивільного стану України. В даному випадку, щоб процедура відновлення пройшла якомога швидше, Вам варто звернутися за місцем проживання до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області за адресою: м.Валки, проспект Героїв Чорнобиля,2.

Свідоцтво про шлюб повторно видається у день звернення до відділу при пред’явленні Вами паспорта або паспортного документа.

Л.М.Губська, заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломаькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області

 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує:

Які документи необхідні для укладення шлюбу з іноземцем?

Мій наречений є іноземцем і ми хочемо одружитися в Україні. Які потрібні документи у цьому випадку для реєстрації шлюбу?

К.П.Стеценко


Для державної реєстрації шлюбу, жінкою та чоловіком особисто подається заява до органу державної реєстрації актів цивільного стану за їх вибором.

Разом з тим, якщо жінка і (або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про державну реєстрацію шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану, то таку заяву можуть подати їх представники, але за умови, що справжність підписів буде засвідчено нотаріально. Повноваження представника також мають ґрунтуватися на нотаріально посвідченій довіреності.

За загальним правилом, при подачі заяви, жінка та чоловік пред’являють на посвідчення своєї особи паспорт або паспортний документ.
Якщо громадянин України тимчасово перебуває за кордоном, такі заяви приймаються при пред’явленні паспорта громадянина України, якщо громадянин України постійно проживає за кордоном – за паспортом громадянина України для виїзду за кордон.
Заяви громадян України, які оформили виїзд на постійне місце проживання до іншої країни, але ще не виїхали за кордон, приймаються на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Іноземці та особи без громадянства для державної реєстрації шлюбу в Україні також повинні пред’явити паспортний документ або документ, що посвідчує особу без громадянства заявника, та посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України.
Варто зауважити, що у випадку коли особи які уже раніше перебували в шлюбі і хочуть зареєструвати повторний шлюб, повинні пред’явити документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним.

Такі документи, які передбачені законодавством іноземної держави та видані компетентним органом, повинні бути відповідним чином легалізовані, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.
Якщо документи громадян України, іноземців, осіб без громадянства, які є підставою для державної реєстрації шлюбу, складені іноземною мовою, до них обов’язково додається переклад тексту на українську мову, вірність якого засвідчується дипломатичним представництвом або консульською установою України, посольством (консульством) держави, громадянином якої є іноземець (країни постійного проживання особи без громадянства), Міністерством закордонних справ, іншим відповідним органом цієї держави або нотаріусом.

Якщо до органів державної реєстрації актів цивільного стану подається переклад документів, вірність якого засвідчено згідно із законодавством іноземної держави, у якій їх видано, то він повинен бути легалізований у встановленому порядку.

Звертаємо увагу, що державна реєстрація шлюбу проводиться обов’язково у присутності нареченої та нареченого. Державна реєстрація шлюбу через представника не допускається!

Також повідомляю, що реєстрація шлюбу проводиться після закінчення одного місяця з дня подання нареченими заяви про державну реєстрацію шлюбу, проте у м.Харкові запроваджений проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем. З умовами отримання такої послуги, Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Л.М.Губська, заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломаькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

60% заяв на фінансування лікарняних подаються в електронному вигляді

Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, сягає 60%. Щодня до Фонду в електронному вигляді надходить близько 5 тис. заяв-розрахунків.

Для подання до Фонду електронних документів із застосуванням електронного підпису/печатки страхувальники мають звернутись до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду для укладення відповідних договорів. Клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Нагадаємо, фінансування матеріального забезпечення, у тому числі допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними) та допомоги по вагітності та пологах, здійснюється Фондом на підставі прийнятої від роботодавця заяви-розрахунку.

Можливість подання заяв-розрахунків і повідомлень про виплату коштів застрахованим особам в електронному вигляді була впроваджена з 01 жовтня 2018 року відповідно до рішення правління Фонду від 19.07.2018 № 12.

.

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

Центральна влада

Силові органи

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти