Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через портал «Дія»?
![Картинка](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/Kartynka.jpg)
Заяву на державну реєстрацію шлюбу можна подати онлайн через портал «Дія». Скористатись послугою можуть громадяни України, яким виповнилось 18 років та мають електронний цифровий підпис. Щоб подати заяву про шлюб у Дії, потрібно: Авторизуватись на порталі Дія та перейти у розділ «Сім’я». Обрати послугу «Заява про шлюб». Заповнити заяву. Потрібно обрати час та місце державної…
Докладно...