Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через портал «Дія»?

Заяву на державну реєстрацію шлюбу можна подати онлайн через портал «Дія».

Скористатись послугою можуть громадяни України, яким виповнилось 18 років та мають електронний цифровий підпис.

Щоб подати заяву про шлюб у Дії, потрібно:

• Авторизуватись на порталі Дія  та перейти у розділ «Сім’я».
  • Обрати послугу «Заява про шлюб».
  • Заповнити заяву. Потрібно обрати час та місце державної реєстрації шлюбу. церемонію у святковій залі та інші додаткові послуги.
  • Сплатити державне мито.
  • Підписати заяву електронним підписом.

Далі Ваш партнер отримує посилання на заяву електронною поштою. Він має авторизуватися у кабінеті на порталі, перейти за посиланням з пошти та підписати заяву електронним підписом.

Заяву про шлюб подано. Обраний відділ ДРАЦС надішле Вам результат розгляду заяви та деталі щодо церемонії на мейл. Вам залишається лише з’явитись у відділ ДРАЦС у день одруження.

Не зможуть отримати послугу на порталі:
·        громадяни інших країн;
·        молодята без електронного підпису;
·        громадяни до 16 років;
·        одностатеві пари.
Л.Губська, заступник начальника Валківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Богодухівському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції