Регуляторні акти (обговорення)

Шановні  жителі громади  відповідно до вимог статті 1 Закону України від 11.09.2003 року № 1160 “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” доводимо до Вашого відома , що   згідно поданих розрахунків Комунальним підприємством “Коломацьке ВУЖКГ”, розпочинаємо  процедуру винесення рішень , як регуляторних актів , а саме рішення :

Про  встановлення  тарифів  на   послуги з транспортування, перекачки та очистки стоків на території Коломацької селищної ради ;

– Про встановлення тарифів по наданню ритуальних послуг, які надаються комунальним   підприємством «Коломацьке  ВУЖКГ»;

Про  встановлення  тарифів  на   комунальні  послуги по водопостачанню на території  Коломацької селищної ради, які надаються комунальним підприємством «Коломацьке  ВУЖКГ».

Просимо прийняти участь в обговоренні.

Водовідведення:

АНАЛIЗ РЕГУЛ. ВПЛИВУ ВОДОВІДВЕДЕННЯ 2024

Проект рішення водовідведення 2024

РОЗРАХУНОК ВОДОВIДВЕДЕННЯ СIЧЕНЬ 2024

Водопостачання:

АНАЛIЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ ВОДОПОСТАЧАННЯ 2024

ЗАТ ТАРИФ ВОДА ВУЖКГ 2024

Ритуальні послуги:

АКТ НАДАННЯ ПОСЛУГ НА 2024

АНАЛIЗ РЕГУЛ. ВПЛИВУ РИТУАЛЬНI ПОСЛУГ 2024 Р.

Проект рішення ритуальні послуги 2024

РОЗРАХУНОК КОПАННЯ ЯМИ ДЛЯ ПОХОВАННЯ ЕКСКАВАТОРОМ 2024