Регуляторні акти (обговорення)

Шановні  жителі громади  відповідно до вимог статті 1 Закону України від 11.09.2003 року № 1160 “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” доводимо до Вашого відома, що   згідно поданих розрахунків Комунальним підприємством “Коломацьке ВУЖКГ”, з 21.12.2022 року розпочинаємо  процедуру винесення рішень, як регуляторних актів, а саме рішення :

Про  встановлення  тарифів  на   послуги з транспортування, перекачки та очистки стоків на території Коломацької селищної ради ;

– Про встановлення тарифів по наданню ритуальних послуг, які надаються комунальним   підприємством «Коломацьке  ВУЖКГ».

– Про встановлення тарифів по наданню  послуг з вивезення  побутових відходів, які надаються комунальним підприємством «Коломацьке ВУЖКГ».

Просимо прийняти участь в обговоренні.

АНАЛІЗ РЕГУЛ. ВПЛИВУ ритуальні послуг 2023р.

АНАЛІЗ РЕГУЛ. ВПЛИВУасенізація 2023

АНАЛІЗ РЕГУЛ. ВПЛИВУвивіз сміття 2023