До уваги жителів Коломацької громади.
![48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0_XL](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/48e356cffadcfae02e8c0dc7e82338a0_XL.jpg)
З метою створення сприятливих і доступних умов для реалізації державної політики у сферах: -соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності; -у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; -вагітністю та пологами; -допомогою на поховання; -послуг медичної реабілітації та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах , на території Коломацької…
Докладно...