До уваги жителів Коломацької громади.

З метою створення сприятливих і доступних умов для реалізації державної політики у сферах:

-соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності;

-у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності;

-вагітністю та пологами;

-допомогою на поховання;

-послуг медичної реабілітації  та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах , на території Коломацької селищної ради  в  приміщенні центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), що знаходиться за адресою:  смт Коломак, вул. Корольова ,буд 28,  створено віддалене робоче місце спеціаліста Богодухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області.

ГРАФІК РОБОТИ

1,3 четвер кожного місяця

З 12:00 до 15:00 год

приміщення ЦНАП