Як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми

В умовах повномасштабної війни суттєво зріс ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Багато українців через бойові дій та фінансові труднощі змушені були покинути власні оселі й шукати прихисток далеко від дому, зокрема й за кордоном.

Без власного житла та засобів до існування, вони особливо вразливі й легко погоджуються на ризиковані пропозиції роботи. Як наслідок – у цих людей відбирають документи, їх експлуатують, фактично перетворюють на сучасних рабів або ж використовують для інших форм торгівлі людьми.

🟩 За даними Міжнародної організації з міграції (IOM Ukraine) , сьогодні 39% наших громадян готові погодитися на роботу в обмін на безкоштовне проживання та харчування.

Дізнатися, як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми, можна на сайті інформаційної кампанії «Тобою скористалися», яку реалізувала МОМ разом із партнерами.

На сайті за посиланням 🔗 https://www.stoptrafficking.org ви знайдете:
▪ статистичні дані про те, скільки українців уже постраждали від торгівлі людьми;
▪ інформацію про форми торгівлі людьми;
▪ поради, як безпечно виїжджати за кордон;
▪ історії постраждалих від торгівлі людьми;
▪ контакти установ та організацій, які надають допомогу в таких випадках.

Та нагадуємо, що постраждалі від торгівлі людьми, можуть отримати, зокрема, послуги адвоката для представництва їхніх інтересів у судах у кримінальних справах, відкритих за фактом торгівлі людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові структури

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти

https://opusiptv.com/ - SEO -

istanbul avukat