Що робити, якщо ви стали свідком домашнього насильства

Часто люди, які стали свідками домашнього насильства, не знають, як краще діяти в такій ситуації. Важливо пам’ятати, що ваша допомога може врятувати життя постраждалій(ому). Розповідаємо, що робити, якщо ви стали свідком домашнього насильства та куди варто звернутися.
Якщо ви чуєте у сусідів крики, звуки боротьби, дитячий плач — це може свідчити, що там відбувається домашнє насильство. Спробуйте подзвонити у двері під будь-яким приводом (щось спитати чи попросити), щоб пересвідчитися, що все гаразд, і оцінити обставини.
☎️ Якщо ви хвилюєтесь за власну безпеку або ваші підозри підтвердились — телефонуйте до поліції за номером 102 та просіть, щоб приїхав патруль чи спеціальна мобільна група з протидії домашньому насильству.
Якщо ви є членом родини, у якій вчиняється домашнє насильство, і вам стало відомо про таку ситуацію, ви також можете звернутися до поліції.
👆 Якщо ви знаєте, що діти систематично стають свідками домашнього насильства у їхній родині або постраждали від нього, повідомте про це службу у справах дітей або зверніться на Національну дитячу гарячу лінію 0 800 500 225 чи на Національну гарячу лінію з протидії домашньому насильству 116 123 чи 0 800 500 335.
Якщо ви стали свідком домашнього насильства — знайдіть можливість допомогти:
▪ не будьте байдужими та не засуджуйте постраждалих — у насильстві винний лише кривдник;
▪ розкажіть про необхідність звернутися до поліції;
▪ поділіться інформацією про притулки для постраждалих від домашнього насильства та ресурси, де можна отримати допомогу;
▪ порадьте звернутися до системи безоплатної правничої допомоги за номером 0 800 213 103.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові структури

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти

https://opusiptv.com/ - SEO -

istanbul avukat