Усі в плюсі, коли купуєш українське.
![1c0e7eddcd35aa0d2e7847919ee6c057](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1c0e7eddcd35aa0d2e7847919ee6c057.jpg)
В середньому 40% від вартості українських товарів повертається в державу у вигляді податкових і неподаткових витрат, що дозволяє забезпечувати Сили Безпеки й Оборони, дає робочі місця та забезпечує потреби міст.
В середньому 40% від вартості українських товарів повертається в державу у вигляді податкових і неподаткових витрат, що дозволяє забезпечувати Сили Безпеки й Оборони, дає робочі місця та забезпечує потреби міст.