Будьте уважними до легких заробітків!

Останнім часом багато українців у Telegram чи WhatsApp отримують пропозиції щодо легких заробітків: потрібно лише ставити лайки до відео в ТікТок, YouTube або до пісні на Spotify чи оцінювати ресторани та готелі в Google Maps. Цікаво?
📲 Ловіть посилання на відео, музику, готелі чи ресторани, ставте вподобання, коментуйте, надсилайте скріншот-підтвердження та отримуйте 100 грн за три виконані завдання. Усього пропонують заробіток від 800 до 3000 грн у день. Здавалося б, що це не робота, а мрія.
☝️ Проте «працювати» доведеться на шахраїв. Перші зароблені легкі гроші ви можете отримати на картку, але це лише приманка. Далі шахраї попросять вас перерахувати певну суму коштів їм. Згодом вони пообіцяють повернути їх разом із «заробленими» вами грошима за виконані завдання.
❌ Спочатку дійсно все так і буде. Далі схема повториться, але ставки підвищаться, тому у вас попросять вже більшу суму грошей. Коли Ви її надішлете, то втратите зв’язок із «роботодавцем».
✅ Як вберегтися під такої схеми шахрайства:
◾ не реагуйте на пропозиції щодо подібної онлайн-роботи. Такі пропозиції можуть надходити через різні месенджери із закордонних номерів, що починаються на +1,+8, +6 тощо;
◾ не вкладайте (не надсилайте) власні гроші в роботу в інтернеті. У більшості випадків – це пропозиції від шахраїв;
◾ будьте уважними до легких заробітків;
◾ не сплачуйте за жодні послуги, щоб оформитися на роботу в ту чи іншу організацію.
🟩 Якщо ви постраждали від шахрайства, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті кіберполіції за посиланням: https://ticket.cyberpolice.gov.ua/ або повідомте про цю ситуацію за номером телефону: 0 800 505 170.
👉 Більше інформації про правила платіжної безпеки – на сайті #ШахрайГудбай за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові структури

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти

https://opusiptv.com/ - SEO -

istanbul avukat