СИСТЕМА БПД ГАРАНТУЄ НЕДИСКРИМІНАЦІЮ ОСІБ У ДОСТУПІ ДО ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ

При реалізації права на безоплатну правничу допомогу не допускається застосовування привілеїв чи обмежень до осіб за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, місця проживання, за мовними або іншими ознаками (ст. 4. Закону України «Про безоплатну правничу допомогу»).
ℹ Дискримінація – рішення, дії або бездіяльність, спрямовані на обмеження або привілеї стосовно особи та/або групи осіб за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, інвалідності, етнічного та соціального походження, сімейного та майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, якщо вони унеможливлюють визнання і реалізацію на рівних підставах прав і свобод людини та громадянина.
Як отримати безоплатну правничу допомогу ❓
✅ Щоб отримати усну консультацію телефонуйте до контакт-центру системи БПД за номером: 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00.
✅ Номер для дзвінків з-за кордону +38 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).
✅ Якщо вам зручно отримати правничу допомогу письмово, напишіть приватне повідомлення на цій сторінці або у Telegram https://t.me/LegalAidUkraineBot
✅ https://t.me/+380677213103 (безкоштовні дзвінки з мобільного застосунку Telegram)
✅ Або звертайтеся бюро правової допомоги: https://bit.ly/bpd_buro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові структури

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти

https://opusiptv.com/ - SEO