Чи обов’язкове застосування РРО та/або ПРРО при здійсненні фізичною особою-підприємцем платником єдиного податку 2 групи торгівлі виключно продуктами харчування у магазині на території села?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що згідно з нормами п.1 постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» дозволяється не застосовувати РРО та/або ПРРО, але з обв’язковим використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій при здійсненні роздрібної торгівлі на території села товарами (крім підакцизних товарів) фізичними особами – підприємцями, які сплачують єдиний податок.

При цьому, для такого виду діяльності встановлений граничний розмір обсягу розрахункових операцій з продажу товарів, у разі перевищення якого застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим – 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року, на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів).

Цей пункт не застосовується за наявності хоча б однієї з таких умов:

Така роздрібна торгівля здійснюється в торговельному об’єкті, в якому також здійснюється торгівля підакцизними товарами;

Такими фізичними особами – підприємцями також здійснюється дистанційна торгівля, зокрема через Інтернет;

Сільськими радами та радами ОТГ прийнято рішення про обов’язкове застосування на території села РРО та/або ПРРО для форм і умов проведення діяльності, визначених у цьому пункті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові структури

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти

https://opusiptv.com/ - SEO