Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до абзаців першого-третього пункту 1 підрозділу 1 розділу VI Порядку ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.01.2021 № 5 (далі – Порядок № 5) відображення в інформаційній системі відомостей про…
Державна податкова служба інформує, що відповідно до статті 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу…
Люди з низьким доходом* мають право на усі послуги системи безоплатної правової допомоги для вирішення будь–яких життєвих питань. Часом бар’єром для відстоювання власних прав у суді може стати нестача коштів для залучення юриста чи адвоката. Тож ці люди можуть отримати безоплатно послуги з представництва інтересів у судах, інших установах та перед іншими особами тощо. Ми надаємо правову допомогу для вирішення різних життєвих питань, наприклад: Оскарження дій чи бездіяльності органів влади Оформлення чи перерахунку пенсії, інших соціальних виплат, пільг Виправлення помилок у нарахуваннях за комунальні послуги Визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням Розлучення, аліментів, спадщини та багатьох інших Можливість відстоювати свої права у суді може покращити якість життя людей з низьким доходом та забезпечити їхнє право на доступ до правосуддя. *Середньомісячний дохід вважається низьким, якщо не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму (у червні 2023 року для працездатних людей — 5368 грн, для непрацездатних — 4186 грн).…
Насамперед проконсультуватися з юристом з конкретного правового питання або ж отримати роз’яснення законодавства чи фахову пораду щодо певних документів, які надали юристу на розгляд; допомогу в написанні скарг, заяв або інших непроцесуальних документів; за умови приналежності клієнта до визначених законодавством категорій осіб – і вторинну правову допомогу, тобто поміч у складанні процесуальних документів та представництво інтересів клієнта в суді. Система БПД працює, щоб кожен, хто потребує правової допомоги, міг безперешкодно її отримати. А завдяки розгалуженій мережі бюро правової допомоги в Україні правничі послуги доступні навіть для мешканців невеликих міст та селищ. Водночас у населених пунктах, де немає бюро правової допомоги, юристи організовують консультаційні пункти доступу до БПД. Якщо ж людина за станом здоров’я або через життєві обставини не може звернутися до бюро чи консультпункту – фахівці бюро нададуть їй адресну правову допомогу за місцем перебування. Адресу найближчого бюро правової допомоги можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/bpd_buro Якщо з різних причин ви зараз не можете звернутися до бюро правової допомоги, нагадаємо про інші сервіси системи БПД, за допомогою яких можна отримати допомогу юристів: контактний центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103, дзвінки безкоштовні. проконсультуватися з юристом у телеграм: https://t.me/LegalAidUkraineBot…
Літо… Це чудова пора року, яку всі з нетерпінням чекають. Літо щедре своїм теплом та сонцем, багате на овочі, фрукти, манить відпочинком біля води. Але саме влітку зростає небезпека підвищеної захворюваності на кишкові інфекції. Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – це група інфекцій, які характеризуються фекально-оральним механізмом передачі, локалізацією збудника в кишечнику людини. Серед інфекційних захворювань…