Відновлюються моніторингові відвідування

Епідемічна ситуація в Харківській області щодо захворюваності на COVID-19 залишається напруженою. Так, протягом березня 2023 року в Харківській області зареєстровано 1667 випадків захворювання на COVID-19, за першу декаду квітня 2023 року – 904 випадки відповідно, кожного дня реєструються підтверджені випадки і в Богодухівському районі.

Згідно з Планом роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області на 2023 рік передбачено здійснення нагляду за дотриманням суб’єктами господарювання вимог протиепідемічних заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, відповідно до вимог законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 36 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», доручення Прем’єр-міністра України, протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, рішень РНБО, постанов Головного державного санітарного лікаря України, якими затверджені Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів для  підприємців, закладів, установ тощо, вжиття відповідних заходів та  реагування на ситуацію з метою зниження поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Зважаючи на вищевказане Богодухівське районне управління повідомляє, що відновлюється проведення моніторингових відвідувань суб’єктів господарювання щодо дотримання ними вимог протиепідемічних заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», результати вжитих заходів реагування щодо порушення карантинних вимог будуть оприлюднюватись  на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області  та на офіційних  сайтах органів місцевого самоврядування.

Про результати перевірок буде забезпечене  інформування  органів місцевої влади.

Наголошуємо, що дотримання простих рекомендацій стосовно організації протиепідемічних заходів COVID-19 допоможе зберегти не тільки здоров’я але й життя, як Ваше так і оточуючих.

Богодухівське районне управління Головного управління

Держпродспоживслужби в Харківській області