У 2022 році 7,5 тисячі працівників пройшли реабілітацію після важких хвороб за кошти ФССУ

За підсумками 2022 року понад 7,5 тисячі застрахованих осіб та їх дітей пройшли відновлювальне лікування після важких захворювань і травм за кошти Фонду соціального страхування України на загальну суму 101,6 млн гривень.

Зокрема, відновне лікування отримали 5,2 тис. застрахованих осіб, 1,8 тис. застрахованих осіб з інвалідністю та 223 дитини у супроводі застрахованої особи.

ФССУ здійснював направлення працівників, які перенесли інсульти, інфаркти, оперативні втручання та інші важкі захворювання і травми, на реабілітаційне лікування – до тих санаторно-курортних закладів, які знаходяться у більш безпечних населених пунктах України. При цьому вибір санаторно-курортного закладу, який відповідає вимогам по профілю хвороби для проходження лікування, був за пацієнтом.