ПРИМУСОВА ПАСПОРТИЗАЦІЯ ВОРОГОМ – МАРНІ СПРОБИ ЗРОСІЙЩИТИ УКРАЇНЦІВ

Чи не щодня з тимчасово окупованих територій надходять новини про примусову паспортизацію ворогом українців. Погрожуючи насильницькими обмеженнями у правах та фізичною розправою, рф намагається схилити мешканців захоплених територій до отримання «документів».

Між іншим, примусова паспортизація посилюється загрозами блокування підприємницької діяльності, відібранням нерухомості, неможливості переоформлення транспортних засобів тощо.

Своєю чергою, українська держава, як і весь цивілізований світ, не визнає примусове набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованих територіях, громадянства росії, ба більше, це не є підставою для втрати громадянства України.

Варто пам’ятати, що, ані фіктивні паспорти окупантів, ані будь-які інші нікчемні папірці ворога, не вплинуть на звільнення тимчасово окупованих територій та Перемогу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові органи

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти

eskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - https://opusiptv.com/ - SEO - Zero Waste Shop