Шановні жителі громади !

Рішенням виконавчого комітету Коломацької селищної ради №3   від  30  січня  2023 року “Про внесення змін до Положення про найменування або перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів розташованих на території Коломацької селищної ради ” було внесено зміни до пункту 5.1. Положення виклавши його в наступній редакції: «Громадське обговорення проводиться з метою залучення мешканців населеного пункту територіальної громади Коломацької селищної ради до розгляду пропозицій щодо найменування або перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок та інших об’єктів, розташованих на території Коломацької селищної ради з можливістю подання пропозицій у письмовій та електронній формі із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові та адреси особи, яка подає пропозицію, у термін, передбачений в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення».

Враховуючи  звернення з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження Коломацька селищна рада прохає взяти участь в  громадському обговоренні пропозиції  щодо   найменування або перейменування вулиць, провулків, в’їздів, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Коломацької селищної ради. Ваші пропозиції просимо надавати у письмовій формі на адресу селищної ради чи у електронній формі на офіційний сайт селищної ради kolomak-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові та адреси особи до 01.03.2023 року.

назв вулиць, провулків, в’їздів по населених пунктах

Коломацької селищної  ради,  по яких проводиться

обговорення стосовно зміни назв

Назва населеного пункту