Валківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Богодухівському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції інформує…

Постановою Кабінету Міністрів від 16 серпня 2022 року №912 «Про реорганізацію міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції», Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 02 липня 2014 року №228 (із змінами) та наказу Міністерства юстиції України від 22 вересня 2022 року №4011/5 «Про реорганізацію міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції» (із змінами), Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) реорганізовано шляхом його приєднання  до Північно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з перейменуванням  у Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції із відповідним перепідпорядкуванням  відділів державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області.

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 16.11.2022 року №5129/5 «Про відділи державної реєстрації актів цивільного стану»  Валківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Богодухівському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) перейменовано на Валківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Богодухівському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Людмила ГУБСЬКА, заступник начальника Валківського відділу ДРАЦС у Богодухівському районі Харківської області Східного МУ МЮ