До уваги фізичних осіб – благодійників!
![327543793_1181209742513331_6600065829057993883_n](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327543793_1181209742513331_6600065829057993883_n.jpg)
Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що фізичні особи – благодійники для включення до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації можуть подавати заяву про включення до цього Реєстру в електронній формі.
Електронна форма заяви (код форми F1308301) розміщена на вебпорталі ДПС за посиланням:
https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_fiz.htm
Подати таку заяву можна засобами Електронного кабінету або засобами комунікацій.