ЗМІНИЛАСЯ НАЗВА ВУЛИЦІ: ЧИ ПОТРІБНО ПЕРЕОФОРМЛЮВАТИ ДОКУМЕНТИ?
![280189956_368762678620260_6444076428666826240_n](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280189956_368762678620260_6444076428666826240_n.jpg)
Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування. У зв’язку з цим багатьох…
Докладно...