#Викрий_шахрая ❗

❗До уваги громадян, суб’єктів господарювання, податківців!
За цими телефонними номерами «працюють» шахраї:
❗+38-066-841-87-49
❗+38-095-328-36-61
❗+38-095-597-30-37
❗+38-066-965-89-22.
❗Хто вони: особи, які перебувають у місцях  позбавлення волі, або спритні ділки з населених пунктів, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження (ДНР/ЛНР).
❗Їх мета – нажива, паніка, провокації, дискримінація державних органів України та її посадових осіб.
Останнім часом кількість дзвінків від шахраїв збільшилась.
Вони працюють у двох напрямках:
❗Телефонують суб’єктам господарювання і вимагають гроші, посилаючись на відому їм інформацію щодо підприємства або його участі у тендерних операціях, яку вони отримують з відкритих джерел.
❗Телефонують співробітникам податкової служби від імені її керівника і наказують телефонувати підприємцям з метою збору грошових коштів.
Шановні громадяни, суб’єкти господарювання, податківці будьте пильними!!!!!
❗Пам’ятайте! Інформація стосовно тендерних закупівель, наявність податкового боргу, ліцензування, ПІБ керівників фірм, а також телефони організацій знаходяться у відкритому доступі, так само як і ПІБ очільників податкової служби.
Що робити якщо зателефонували з «шахрайських» телефонів? – НЕ ПАНІКУВАТИ!
Про кожний такий випадок інформуйте правоохоронні органи або «Пульс» ДПС України 0800501007.
І найголовніше – Головне управління ДПС у Харківській області спілкується з представниками бізнесу лише в дозволених рамках ЗАКОНУ!
📌Для того, щоб бути в курсі останніх новин долучайтеся до нас у соцмережах:
📲 Підписатися на Facebook
📨 Підписатися на телеграм-канал