Чи потрібно платити за медогляд перед професійним навчанням.

За сприяння Державної служби зайнятості зареєстровані безробітні можуть безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, пройти професійне навчання.

Спрямовані службою зайнятості на профнавчання люди отримують направлення на медичний огляд, який теж проводиться за кошти Фонду, тож для клієнтів служби зайнятості ця послуга – безоплатна.

Служба зайнятості укладає договір з медичним закладом на проведення таких медоглядів і оплачує їх згідно з наданими рахунками.

Медичний огляд людина повинна пройти до початку навчання.

Для вступу до центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, безробітні особи, які направляються на навчання центрами зайнятості, подають медичну довідку за формою 086-У.

У разі навчання за професією, яка входить до переліку робіт з підвищеною небезпекою (наприклад, електрогазозварник, електромонтажник, оператор котельні), слухачі надають медичну довідку про можливість роботи за такими професіями за станом здоров’я та довідки від нарколога і психіатра. Для професій водій автотранспортних засобів, тракторист також потрібні сертифікати нарколога та психіатра.

Бажаючим опанувати професії сфери послуг і торгівлі (продавець продовольчих товарів, кухар, бармен, покоївка, перукар тощо)  потрібна медична книжка.

Якщо у вас є питання, звертайтеся до фахівців Коломацької районної філії Харківського обласного центру зайнятості, які нададуть Вам детальну інформацію

(тел. 5-64-89, 5-66-41)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові структури

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти

https://opusiptv.com/ - SEO