Оголошення

Відділ освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради оголошує конкурс на посаду директора Шелестівського ліцею Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області (адреса: 63131, Харківська область, Коломацький район, с.Шелестове, вул.Лермонтова, 1)  з 02.07.2021.

Вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років.

Документи для участі у конкурсі приймаються  з 02.07.2021 р. по 30.07.2021 р.  за адресою:  вул. Свободи, 8, смт. Коломак, Харківська область.

За додатковою інформацією чи поданням документів звертатися за адресою: смт. Коломак, вул. Свободи, 8, Відділ освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради, тел. 56-6-09.