Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) інформує…

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) повідомляє, що у зв’язку із утворенням нових районів відповідно до постанови  Верховної ради України від 17 липня 2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та відповідно до підпункту 10.4 пункту 10 Положення про міжрегіональні управління Міністерства юстиції України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23 червня 2011 року за №759/19497 (зі змінами) 19.03.2021 прийнято наказ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) №58/В «Про закріплення юрисдикції органів державної реєстрації актів цивільного стану у Харківській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків)» (далі – наказ), яким затверджено перелік населених пунктів в межах відповідного району Харківської області, на які поширюватиметься компетенція відділів державної реєстрації актів цивільного стану, розташованих на території Харківської області та перелік сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад, виконавчі органи яких відділи державної реєстрації актів цивільного стану забезпечують бланками свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, приймають від них паперові носії актових записів цивільного стану, відповідні звіти, здійснюють контроль за їх діяльністю, надають їм методичну допомогу тощо у разі здійснення делегованих повноважень щодо державної реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті.

Так, відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) забезпечує виконавчі комітети Валківської міської ради Богодухівського району та Коломацької селищної ради Богодухівського району бланками свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, приймає від них паперові носії актових записів цивільного стану, відповідні звіти,  здійснює контроль за їх діяльністю, надає їм методичну допомогу тощо у разі здійснення делегованих повноважень щодо державної реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті.

Людмила Губська, заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків)