СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2021-2025 рр.

Шановні жителі громади   відповідно до вимог статті 1 Закону України від 11.09.2003 року № 1160 “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” доводимо до Вашого відома , що   VІ сесії ІХ скликання Коломацької селищної ради розпочинається процедура обговорення Стратегії розвитку Комунальної установи  «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ  ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області на 2021-2025 рр.