Коломацька селищна рада повідомляє:

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Коломацької селищної ради» закінчило реалізацію проекту мінігранту «Придбання сучасного медичного обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД Коломацької селищної ради», який став переможцем конкурсу мінігрантів Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Завдяки перемозі у конкурсі мінігрантів, для амбулаторій загальної практики сімейної медицини Коломацької ОТГ, у рамках проєкту «Придбання сучасного медичного обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД Коломацької селищної ради» було придбано сучасне діагностичне медичне обладнання, а саме:

– Електрокардіограф 12 канальний – 4 шт.;

– Пульсоксиметр – 3 шт.;

– Дерматоскоп – 1 шт.;

– Аналізатор сечі – 1 шт.

Проєкт спрямований на покращення здоров’я мешканців Коломацької об’єднаної територіальної громади, підвищення якості надання медичних послуг. Створення адекватної матеріально-технічної бази для надання медичної допомоги та підвищення якості діагностики тяжкої патології, розширення спектру медичних послуг, впровадження прогресивних методів лікування хворих в умовах КНП «ЦПМСД Коломацької селищної ради». Комплектація сучасним медичним обладнанням посприяє своєчасному виявленню патології на первинних стадіях обстеження пацієнтів.