Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та комунальної власності інформує:

В цьому році відділом економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та комунальної власності Коломацької селищної ради разом із Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Коломацької селищної ради» був підготовлений проект «Придбання сучасного медичного обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД Коломацької селищної ради»» і поданий до обласного конкурсу міні грантів в рамках виконання Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

За результатами конкурсного відбору Ради партнерів-бенефіціарів із 51 поданої проектної заявки комітетом було визначено 13 проєктів-переможців конкурсу серед яких і наш проект.

Загальна вартість проекту складає 276 488 тисяч гривень, з яких :

• 248 522 тис.грн. – кошти обласного бюджету;
  • 27 966 тис.грн. – кошти селищного бюджету.

В рамках реалізації проекту передбачені заходи з придбання сучасного медичного обладнання для сімейних лікарів громади (електрокардіографи, пульсоксиметри, дерматоскоп та аналізатор сечі).

Реалізація даного проекту дасть змогу забезпечити сільське населення доступною кваліфікованою медичною допомогою на первинному рівні, створить належні умови для роботи персоналу та медичного обслуговування мешканців громади у відповідності до існуючих стандартів та санітарно-гігієнічних вимог, що сприятиме підвищенню якості медичної допомоги.