ОГОЛОШЕННЯ !!!!!

Шановні мешканці населених пунктів Коломацької об’єднаної територіальної громади  звертаємо Вашу увагу, що протягом  останньої декади травня 2020 року уповноваженими представниками  Коломацької селищної ради  проводитимуться рейди з перевірки дотримання власниками  та користувачами  об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок Правил благоустрою.

Нагадуємо про необхідність до 01 червня  поточного року  забезпечити  виконання робіт по прибиранню від сміття , викошуванню трави  та видалення порослі, кущів на територіях прилеглих до Ваших домоволодінь та земельних ділянок.

У випадку  виявлення порушень вищезазначених Правил благоустрою, власники та користувачі нерухомого майна (земельних ділянок) будуть письмово  попереджені, а за наявності підстав і притягнуті  до адміністративної відповідальності за ст.152 КУпАП.

Заздалегідь вдячні. Коломацька селищна рада.