Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) інформує…

ТОП популярних імен для малечі на Коломачині

Вибір імені для дитини починається іноді задовго до планування її народження.

Споконвіку вважалося, що обрати ім’я дитини – обрати їй долю. Значенням імен приділяли багато уваги, адже своє ім’я протягом життя ми чуємо частіше ніж всі інші слова. Тому сьогодні кожна сімейна пара вирішуючи, як назвати дитину опиняється перед складним вибором: незвичні імена чи звичні, рідкісні імена чи популярні.

Протягом 2019 року виконавчим комітетом Коломацької селищної ради зареєстровано народження 28 дітей, з них 15 дівчаток і 13 хлопчиків.

Найчастіше на Коломачині вибір батьків дівчаток зупинявся на іменах Мілана, Анна, Поліна та Єлизавета. Серед імен хлопчиків найпопулярнішими були: Владислав, Артем та Богдан.

Нагадаємо, зареєструвати новонародженого батьки повинні у 30-денний термін за місцем реєстрації батьків чи одного з них або фактичним місцем народження дитини. Зареєструвати малюка жителям Коломацького району можна не лише у виконавчому комітеті Коломацької селищної ради, а й у пологовому відділенні КНП «Валківська центральна районна лікарня», де малюк з’явився на світ.

Л.М.Губська, заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Східного МУ МЮ (м.Харків)