Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує…

У 2017 році  я розлучилася зі своїм чоловіком. Чи можна повторно отримати свідоцтво про шлюб?

Ірина Крамаренко


Відповідно до пункту 4 розділу  ІV Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000  № 52/5, зареєстрованих в Міністерстві
юстиції України  18 жовтня 2000 р. за № 719/4940 (із змінами)  після припинення шлюбу внаслідок його розірвання свідоцтва про шлюб повторно не видаються. У такому випадку на письмове прохання заявника відділ державної реєстрації актів цивільного стану видає витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб щодо підтвердження дошлюбного прізвища.

Л.Губська, заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах ГТУЮ у Харківській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Центральна влада

Силові органи

Місцева влада

Корисна інформація

Історія краю. Мазепа

Контакти