Як управління земельними ресурсами допоможе економічному розвитку громади?

Якщо вас цікавить це, та інші дотичні до цієї теми, питання – запрошуємо взяти  участь у робочій групі щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Коломацької об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться 15 липня 2019, о 10.00 годині.

Під час заходу, серед іншого, відбудеться:

• презентація комплексної документації із землеустрою Коломацької селищної громади
  • презентація схеми просторового планування громади
  • обговорення перспективи розвитку різних видів бізнесу в громаді
  • обговорення перспектив розвитку територій Коломацької селищної громади

Всі питання будуть винесені на обговорення  за участі керівництва та громадського активу громади.

Кожна думка важлива для нас і може вплинути на подальший розвиток громади. Чекаємо на вас!

Місце: приміщення Коломацької селищної ради

Дата: 15 липня 2019 року

З детальною програмою можна ознайомитись тут!

Програма місцевого системного розвитку виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з БломІнфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»