Інформування суспільства про діяльність Валківського відділу Дергачівської місцевої прокуратури

Підприємець маючи у користуванні земельні ділянки сільськогосподарського призначення отримані за пільгою процедурою передбаченою Законом України «Про фермерське господарство», тобто без проведення земельних торгів, зловживаючи своїм правом повторно звернувся до Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області та на території Коломацького району незаконно отримав земельні ділянки державної форми власності без проведення аукціону, загальною площею 40 га.

Валківським відділом Дергачівської місцевої прокуратури 06.05.2019 заявлено позовну заяву до Коломацького районного суду  Харківської області про повернення земель державної форми власності площею 40 га., вартість земельної ділянки на момент пред’явлення позову складає
782 тис. грн.