Коломацька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Коломацька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад з 10 травня 2019 року :

– начальник-державний реєстратор сектору з надання адміністративних послуг Коломацької селищної ради.

вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, володіння ПК, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

– головний спеціаліст сектору з надання адміністративних послуг Коломацької селищної ради ( 3 посади);

– спеціаліст 1 категорії сектору з надання адміністративних послуг Коломацької селищної ради ( 3 посади);

– адміністратор центру надання адміністративних послуг Коломацької селищної ради;

вимоги: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох років або стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років, вільне володіння державною мовою,  володіння  ПК .

– спеціаліст 1 категорії відділу юридичного та кадрового забезпечення Коломацької селищної ради.

вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, володіння  ПК .

За додатковою інформацією чи поданням документів звертатися за адресою: смт Коломак вул. Гетьмана І.Мазепи, 2, Коломацька селищна рада.