Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує про діяльність відділу за І квартал 2019 року

У І кварталі 2019 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області та  виконавчими комітетами сільських, селищних рад Валківського та Коломацького районів Харківської області, складено 295 актових записів цивільного стану, з них про:

народження – 59 з них 34 особи, які скористалися послугою відділу щодо прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачею їм свідоцтва про народження безпосередньо в КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня»;

смерть -198;

шлюб – 26;

розірвання шлюбу – 12.

Також, доводимо до відома громадян, для уникнення черг у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, можна зареєструватись на прийом або подати заяву у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет з використанням сайту «Он-лайн будинок юстиції» або веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Л.М.Губська, заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах.