У відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах встановлено POS-ТЕРМІНАЛ «ПриватБанку»

Шановні громадяни!

У відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області встановлено POS-ТЕРМІНАЛ «ПриватБанку» для обслуговування громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
За допомогою банківської картки Ви маєте можливість оплатити:

◘ державне мито за вчинення актів цивільного стану,
◘ плату за видачу витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян,
◘ плату за надання платних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану,
◘ плату за проставлення апостиля.
Більше не обов’язково звертатися до банківської установи для здійснення платежу. Єдина вимога – мати при собі банківську картку, емітовану будь-яким банком України.

Зручність, швидкість та доступність сервісу не залишать Вас байдужими!

Л.М.Губська, заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах