НА СЕСІЇ РОЗГЛЯНУЛИ РІЗНОВЕКТОРНІ ПИТАННЯ

06 листопада  відбулось пленарне засідання  ХІ сесії VІІІ скликання Коломацької селищної ради. Депутати розглянули  24 проекти рішень з питань  порядку денного, які  за усталеною практикою  попередньо ретельно розглядалися  у відповідних  комісіях  селищної ради.

Без тривалих дискусій були ухвалені  рішення з питань   “Про  затвердження Положення про загальний відділ Коломацької селищної ради”, “Про внесення змін до Положення про відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Коломацької селищної ради”, “Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Коломацької селищної ради”, “Про облік дітей дошкільного віку та  закріплення території  обслуговування за закладами дошкільної освіти Коломацької селищної ради на 2018/2019 навчальний рік”.

Серед інших питань депутати затвердили  звіт про   виконання  Коломацького селищного бюджету  за   9 місяців 2018  року,  рішення нормативно – правового характеру Коломацької селищної ради  у сфері господарської діяльності  регуляторними актами, зміни  до Коломацького селищного бюджету на 2018 рік,   до  Правил благоустрою населених пунктів  Коломацької селищної ради, до Плану соціально – економічного розвитку Коломацької об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки,  до рішень Коломацької селищної ради, пов’язаних із прийняттям у власність територіальної громади Коломацької селищної ради об’єктів комунального майна та суб’єктів спільної власності територіальних громад, до рішення ІІІ сесії VII скликання Коломацької селищної ради від 25.12.2015 року № 16 “Про прийняття до комунальної власності територіальної громади селища Коломак комунального підприємства “Коломацьке ВУЖКГ”, Проектно – кошторисну документацію по об’єкту “Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: вул. Пушкіна, 17а , с. Шелестове , Коломацький район , Харківська область”, Проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт огорожі в парковій зоні по вул. Корольова, смт.Коломак Коломацького району, Харківської області,  Проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт огорожі по вул. Гетьмана І.Мазепи, смт.Коломак Коломацького району Харківської області, а також  Схему організації дорожнього руху на території Коломацької селищної ради.

Окрім цього  на сесії прийняті  рішення про: надання матеріальної  допомоги учасникам АТО,  на лікування (реабілітацію), на поховання; надання згоди КЗОЗ Коломацькій ЦРЛ на списання автомобіля УАЗ-3962;  виведення з оперативного управління  КП “Коломацьке ВУЖКГ” приміщення за адресою: смт.Коломак вул. Гетьмана І. Мазепи, 17 та  взяття цього ж  приміщення на баланс Коломацької селищної ради; прийняття у комунальну власність територіальної громади Коломацької селищної ради літака МІГ-21; взяття на облік доріг комунального значення Коломацької селищної ради.

Визначилися  селищні обранці і у завжди непростих  земельних питаннях, прийнявши більшістю голосів проект рішення як рішення сесії.

У  “Різному” депутати  обговорили  перспективи придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування.