СВЯТО РІДНОГО СЕЛА В МОРІ РАДОСТІ Й ТЕПЛА

День Шелестового цьогоріч присвячувався не тільки 75 – річчю визволення села від німецько – фашистських загарбників, а й 250 – літтю самого населеного пункту. Святкували його всім селом від півдня до пізньої ночі. Розпочалися урочистості з внесення полотнища Прапора України, загального виконання Гімну України, козацького маршу. З вуст поважних гостей та в.о. сільського старости пролунали щиросердні вітання. Письмове вітання приймали й від отця Миколая. В пам’ять про земляків, які загинули в АТО – Томи Геннадія  та Литвиненка Юрія, учасники урочистостей завмерли в хвилині мовчання. Далі слухали виступи кращих аматорів сцени громади, гостей – студентів , зіркових співаків. Протягом святкування дивувались витворам народних умільців. грали в лотерею, куштували польову кухню, пригощались смаколиками виїзної торгівлі. Дітлахи розважались на атракціонах. Під час свята багатьох жителів Шелестівського старостинського округу було нагороджено подарунками в різних номінаціях,  вручено посвідчення і знак Почесного громадянина Коломаччини  Скотарю Данилу Тимофійовичу (посмертно). Пізніше споглядали вогняну красу феєрверку в нічному шелестівському небі. І на завершення святкування – святкова дискотека, де поруч із молоддю весело витанцьовували всі, незважаючи на вік – як у великій, дружній родині.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14