Стратегія

Ухвалення 5 лютого 2015 р Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” дало початок важливому процесу об’єднання  територіально – адміністративних одиниць на теренах нашої держави. Коломаччина включилася в цей процес у 2017 році. З 01 січня 2018 року, відповідно до вимог чинного законодавства, об’єднана територіальна громада здійснює свою діяльність з новими повноваженнями, з більш потужним фінансовим ресурсом, а відповідно і з новими викликами, проблемами та шляхами їх вирішення. Опинившись в нових незнайомих умовах реформи, як і в будь – якій діяльності, необхідно мати план, чіткий орієнтир для подальшого руху. Першим кроком в цьому напрямку стало прийняття Плану соціально – економічного розвитку Коломацької об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки. Проте це короткотривалий документ. Вирішувати поточні проблеми громади – це одне. І то досить – таки складне завдання. Бачити перспективи і ресурси розвитку – дещо інше. Селищна рада вирішила використати  можливість створити стратегічний документ за консультативної підтримки Харківського  відокремленого підрозділу Установи «Центру розвитку місцевого самоврядування» та Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні “U-LEAD з Європою”. Результатом  першої зустрічі – наради  з радником з питань регіонального розвитку  цього центру Володимиром РОДЧЕНКОМ  за участю менеджера проектів Регіонального центру міжнародних проектів і програм Юлії ПРУС, яка пройшла в конструктивному діалозі,  стало  створення робочої групи щодо розробки стратегії, прийняття рішення про залучення якомога ширшого кола жителів громади до співпраці по формуванню і створенню  максимально реальної, якісної Стратегії  розвитку нашої об’єднаної громади на 2018- 2025 роки. Хто ж краще знає проблеми населеного пункту, як не його мешканці?  З метою виявлення реальних потреб жителів громади їх очима робоча група розмістила на сторінці “Коломацька об’єднана  територіальна громада” у Facebook АНКЕТУ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ КОЛОМАЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ  та АНКЕТУ ОПИТУВАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ. У друкованому вигляді ці анкети можна одержати в селищній раді (Обихвост Тетяна Володимирівна). Заповнення анкет не потребує називати ваші прізвище та ім’я чи інші персональні дані. Шановні жителі громади, Ваша думка   є дуже важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань  та шляхів розвитку Коломацької громади – не ігноруйте прохання, візьміть участь в опитуванні.  Заздалегідь дякуємо за надані рекомендації! Успіхів нам усім та віри в свої сили, як і в Духовну підтримку!