ХІД РЕАЛІЗАЦІЇ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ СТАВ ГОЛОВНОЮ ТЕМОЮ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30 травня відбулося засідання виконавчого комітету Коломацької селищної ради, у ході якого розглянуто актуальні питання життєдіяльності громади.

Зокрема, – про роботу   відділу з надання соціальних послуг  по наданню допомоги з обслуговування громадян  похилого віку та по роботі  з прийомними  сім’ями на  території

селищної ради; про затвердження графіку роботи  магазину роздрібної торгівлі; про  реалізацію положень Кодексу газорозподільчих  систем  на  території  селищної ради та інші.

Особливу увагу було акцентована на актуальній темі про   хід реалізації медичної реформи, особливостях її впровадження  в громаді.

Учасники засідання детально зупинилися на питаннях фінансового забезпечення реформи, підписанні декларацій,  активізації  та популяризації з боку КЗОЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Коломацького району”  кампанії підписання декларацый жителів громади з сімейними лікарями.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Засідання провів селищний голова, голова виконавчого комітету Володимир ГУРТОВИЙ.

2ВК 3ВК 4ВК