МИ МАТІР НАЗИВАЄМО СВЯТОЮ

Не дарма кажуть, що найважча професія в світі, це бути матір’ю.

Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали  п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання “Мати-героїня”.

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання “Мати-героїня”  в районі (ОТГ) присвоєне двадцяти жінкам. Нині на нашій території їх проживає п’ятнадцять.

Напередодні Дня Матері делегація селищної ради на чолі з заступником селищного голови Ольгою ЛЕВАЩУК, вшановуючи жінок з найбільш високим серед усіх інших звань, відвідали кожну Матір – героїню, поспілкувалися у теплих і щирих розмовах, вручили подарунок, подякували за те, що попри нелегкі будні, недоспані ночі, вони  дали дорогу в життя майбутньому нашої нації, побажали їм здоров’я, миру, довгих літ життя, радості вам без меж за успіхи дітей, онуків і правнуків, синівського тепла, доброти, Божого благословення.

Зустрічі з матерями – героїнями  вдалися  ліричними й  сентиментальними.  А  вшанували ними подвиг материнства:

Андрущенко Наталії Олександрівни (с. Покровка);

Васильєвої Людмили Федорівни (смт. Коломак);

Віштейн Валентини Миколаївни ( с. Пащенівка);

Воропаєвої Лідії Михайлівни (смт. Коломак);

Грекової Ганни Іванівни (смт. Коломак);

Завгородньої Марії Олександрівни (с. Шелестове);

Завгородньої Раїси Григорівни (смт. Коломак);

Ільченко Віри Григорівни (с. Нагальне);

Клименко Олени Іванівни (с. Дмитрівка);

Немченко Світлани Михайлівни (смт. Коломак);

Рибалки Ніни Михайлівни (с. Шелестове);

Різуненко Анастасії Іовни (смт. Коломак);

Сергієнко Катерини Пилипівни (с. Петропавлівка);

Холодної Катерини Гордіївни (с. Шелестове);

Чілочі Тетяни Миколаївни (с. Шелестове).

Низький уклін Вам, наші Берегині – низький уклін від громади Коломаччини. Хай доля завжди буде до вас щедрою і прихильною! Хай оберігаї Вас і родини  Ваші Господь!
Якщо буде щасливою українська родина – буде успішною громада, буде успішною держава!

DSCN5832DSCN5842DSCN5843DSCN5849DSCN5850DSCN5851DSCN5854DSCN5856===DSCN5859===DSCN5876