День матері в Україні

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Рід людський, наше життя починається від матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням. Від щирого серця вітаю всіх матерів Коломаччини зі святом! Низький уклін і щира подяка Вам, за  ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння.  Найщиріші слова подяки адресую багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі. Бажаю всім матерям Коломацького району  щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашньому дні. Хай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею до Вас.

Доземний уклін Вам, дорогі матері об’єднаної територіальної громади, та щира подяка!

З повагою й любов’ю,

селищний голова  Володимир ГУРТОВИЙ