День пам’яті та примирення

8 травня під патронатом депутата Харківської обласної ради Анатолія ДМИТРІЄВА ветеранів і коломачан вітали майстри сцени  з числа кращих на Слобожанщині: оркестр барабанщиків народного дитячо – юнацького театру оригінального жанру “Діти майбутнього” при Головному управлінні національної поліції в Харківській області; військовий оркестр Національної академії Національної гвардії України; заслужений діяч мистецтв України Андрій  Піха і ансамбль “Два кольори”; народний ансамбль народного танцю “Буревісник”; фіналістка телевізійного шоу Х- Фактор Валерія Сімулик; лауреат міжнародних конкурсів, соліст Харківського академічного театру опери й балету ім. Лисенка Сергій Замицький.

Вітали ветеранів і всіх жителів громади також керівники органів місцевої влади, громадських організацій та настоятель Свято – Воскресенського храму смт. Коломак отець Миколай.

Крім концертної програми, всі бажаючі мали змогу сфотографуватися на фоні мотоцикла періоду Другої світової війни.

020304050607