Коломацький район відзначив своє 25 річчя

4 травня 2018 року виповнюється 25 років заснування Коломацькому району. До цієї дати було встановлено в’їздний знак смт.Коломак, який було урочисто відкрито та освячено.

В рамках робочої поїздки голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична прийняла участь в заходах присвячених 25 річниці Коломацького району.

Керівник області оглянула капітально відремонтовану вулицю Єгорова (центральну в смт. Коломак) та передала місцевій громаді ключі від нового шкільного автобуса, який було придбано за співфінансування ОТГ та обласного бюджету. Під час заходу Юлія Олександрівна відзначила вироби народних умільців  та подарувала голові об’єднаної територіальної громади  Гуртовому В.Г. картину одного із майстрів.

01  020304050607080911121314DSCN5153DSCN5693