7 травня проведено робочу нараду

Під головуванням селищного  голови Володимира ГУРТОВОГО  7 травня проведено  робочу нараду, чільне місце на якій було відведене підсумкам святкування 25 – річчя від дня утворення Коломацького району 4 травня та  питанню  підготовки заходів, приурочених  73 – й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. На нараді обговорено основні питання, які потрібно вирішити до зазначеної дати та здійснено чіткий розподіл обов’язків між окремими виконавцями, які реалізовуватимуть поставлені завдання.
Основну увагу присутніх було зосереджено на організації у закладах культури і освіти заходів відповідної спрямованості, створення необхідних умов для гарного і плідного святкування Великої Перемоги  у кожному населеному пункті краю тощо.
Учасники зібрання також уточнили нюанси відзначення цієї визначної загальнодержавної події 8 та 9 травня у смт. Коломак.

===DSCN5747 ===DSCN5742