Які імена обирають коломачани для своїх дітей

Вибір імені для дитини починається іноді задовго до планування її народження.

Хто з нас не мріяв: буде хлопчик – назву на честь дідуся, а дочку – ім’ям улюбленої ляльки… А коли нарешті дізнаєшся стать малюка, відразу починаєш перебирати популярні імена, щоб знайти те саме, яке ідеально підійде твоїй дитині.

Протягом першого кварталу 2018 року на Коломачині вибір батьків дівчаток найчастіше зупинявся на іменах Дар’я, Марія та Аріна. Серед чоловічих імен найпопулярнішими були: Дмитро, Денис, Максим та  Олександр.

Нагадаємо, зареєструвати новонародженого батьки повинні у 30-денний термін за місцем реєстрації батьків чи одного з них або фактичним місцем народження дитини. Це можна зробити не лише у  Коломацькій селищній раді та Різуненківському, Покровському, Шелестівському, Шляхівському старостинських округах, а й у пологовому відділенні КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня», де малюк з’явився на світ.

Л.М.Губська заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах ГТУЮ у Харківській області