Коломацька селищна рада щиро поздоровляє
![3003](http://kolomak-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/3003.png)
Коломацька селищна рада щиро поздоровляє головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності ІННУ МИКОЛАЇВНУ ЗВЕГІНЦЕВУ з Днем народження! Бажаємо Вам, Інно Миколаївно, не просто бухгалтеру, а досвідченому знавцю своєї справи міцного здоров’я, впевненості у власних силах та удачі, а ще, звичайно, щоб дебет завжди дорівнював кредиту.…
Докладно...