ПОВІДОМЛЕННЯ

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні № 555 від 25.05.2011 року Коломацька селищна рада повідомляє про  початок громадського обговорення проекту містобудівної  документації, а саме:«Детальний план території ТДВ «Новоіванівський цукровий завод, розташованого в смт. Коломак Коломацького району Харківської області».

Замовник проекту детального плану: Коломацька селищна рада Коломацького району Харківської області, згідно рішення XVII сесії VII скликання від 15 червня 2017 року за №  12 «Про надання дозволу на розробку детального плану  територіїТДВ «Новоіванівський цукровий завод».

Виконавець робіт: Комунальне підприємство «Харківський регіональний інженерно-консультаційний центр в особі в.о. Варенка А.В., (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 001934    від 15.10.2013 року), який діє на підставі статуту та розпорядження Харківської обласної ради від 27.04.2016 року № 61.

Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Детальний план території підлягає розгляду на громадських слуханнях. Порядок проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету міністрів України.

1. Пропозиції до проекту Детального плану території мають право подавати:
    • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території Коломацької селищної ради Коломацького району Харкіської області.
    • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області.
    • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області та на суміжних з нею територіях;
    • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області
    • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
  2. Пропозиції, подані  особами не з числа вище визначених, або подані після 05 березня 2018  року залишаються без розгляду.

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подаються на адресу: Харківська область  Коломацька селищна рада   смт. Коломак, вул. ГетьманаІ. Мазепи, 2  до  05 березня  2018 року.

Відповідальні за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: начальник земельного відділу Коломацької селищної ради Вельможна Валентина Іванівна та  головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства архітектури та містобудування   Андреєва Оксана Олексіївна тел. 56-342, 56- 643.

З детальним планом території  ТДВ «Новоіванівський цукровий завод», яка розташована за адресою: смт. Коломак вул. Перемоги, 123 Коломацького р-ну Харківської області  можна ознайомитися в  Коломацькій селищній за адресою смт. Коломак, вул. Гетьмана І.Мазепи,2 та на офіційному сайті Коломацької селищної  ради в мережі інтернет.