Проект Плану соціально-економічного розвитку Коломацької селищної ради на 2018-2020 роки

Повідомлення

Коломацька селищна рада Коломацького району Харківської області, повідомляє про початок роботи над проектом Плану соціально-економічного розвитку Коломацької селищної ради на 2018-2020 роки. Подання пропозицій жителями сіл: Різуненкове, Новоіванівське, Покровка, Гладківка, Панасівка, Трудолюбівка, Вдовичене, Ганнівка, Гришкове, Гуртовівка, Каленикове, Крамарівка, Мирошниківка, Прядківка, Явтухівка, Шелестове, Білоусове, Григорівка, Нагальне, Пащенівка, Петропавлівка, Підлісне, Цепочкіне, Шляхове, Андрусівка, Бондарівка, Дмитрівка, Кисівка, Латишівка, Логвинівка, Миколаївка, Сургаївка та селище Коломак, щодо проектів  розвитку територіальної  громади Коломацької селищної ради надавати за адресою: селище Коломак вул. Гетьмана І. Мазепи, 2. Форму та критерії, щодо подання пропозицій можна отримати в Коломацькій селищній раді. Термін подання пропозицій з моменту оприлюднення повідомлення 15 днів.